ROSSIGNOL Maverick Photochromic 18/19

Značka: ROSSIGNOL

Lyžařské brýle ROSSIGNOL Maverick Photochromic - model 2018/2019 MAVERICK PHOTOCHROMIC jsou úplně nové brýle s moderním bezrámovým designem a skly s optikou Zeiss, která poskytují čistou viditelnost…

Celý popis
Skladem
3 990 Kč
3 190 Kč

Popis produktu

Lyžařské brýle ROSSIGNOL Maverick Photochromic - model 2018/2019 MAVERICK PHOTOCHROMIC jsou úplně nové brýle s moderním bezrámovým designem a skly s optikou Zeiss, která poskytují čistou viditelnost a komfort i při proměnlivých světelných podmínkách.

Specifikace

SPECIFIKACE
Skla – materiál: Polykarbonát
Skla – typ:  Dvojitá
Torická - Zeiss Optics
Skla – ochrana: S1 + S2
Rám:
Polyurethane + Hinges
Pěna: Dvojitá+ fleece
Řemínek: Nastavitelný
Silikon
TECHNOLOGIE
Optics by Carl Zeiss vision Optics by Carl Zeiss vision - Skla Carl Zeiss Vision byla vyvinutá pro zabezpečení optimální optické kvality pro přesné vnímání změn v terénu při každých světelných podmínkách. Použitím vstřikovaného polykarbonátu s vysokou pevností jsou vysoce odolná proti nárazu. Vynikající kvalita, trvanlivé, vysoce odolné povrchové úpravy pro brýle, které vydrží! Celková ochrana pred zářením UV / A / B / C ochrání Vaše oči před škodlivými účinky slunečních paprsků.
2 Layers foam 2 Layers foam - Dvě pěnové vrstvy různé hustoty. Ideální rovnováha ceny, pohodlí a výkonu.
Toric lens Toric lens - Firmy Rossignol a Zeiss spojily své zkušenosti a odborné znalosti a vytvořily nová torická skla. Různá horizontální a vertikální zakřivení jsou navržena tak, aby bylo možné rozšířit zorné pole lyžaře bez toho, aby bylo nutné zvětšit rozměry brýlí či zhoršit kompatibilitu s helmou.
Sonar Lens Technologie brýlových skel SONAR vyvinutá firmou Zeiss Optics vylepšuje kontrast a barevnost ve všech podmínkách. SONAR zajišťuje jasnější vnímání změn povrchu sjezdovky a činí tak lyžování bezpečnější.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.