ROSSIGNOL Frenemy + vázání Rossignol Voodoo 20/21

Značka: ROSSIGNOL

Celý kopec je pod tvýma nohama na snowboardu Frenemy. Perfektní all-mountain freestyle snowboard pro středně až pokročilé snowboardistky. Frenemy dodává sebavědomí ve všech terénech a podmínkách.…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
14 990 Kč
10 490 Kč

Popis produktu

Celý kopec je pod tvýma nohama na snowboardu Frenemy. Perfektní all-mountain freestyle snowboard pro středně až pokročilé snowboardistky. Frenemy dodává sebavědomí ve všech terénech a podmínkách. Vybalancovaný flex s 5S serrated edges (zvlněná hrana s pěti výstupky na hraně) a Kevlarom vyztužené jádro pro plynulý přelet a kontrolu při přechodě z hrany na hranu. Balanced Edge Grip and Float – AmpTek All-Mountain Rocker ti poskytuje výborně vybalansovanou stabilitu na hraně, odpustí nedostatky a plave. Confident Edge Control – 5S serrated edges – zvlněná hrana s pěti výstupky na hraně perfektně drží na tvrdém a ledovém povrchu, a dovoluje extrémní carving s maximální kontrolou Balanced Maneuverability and Grip – RadCut technologie ulehčující dělání oblouků a dovoluje ti zábavnou, pomalou jízdu na části skĺuznice a využití technologie po celé délce hrany ve vyšších rychlostech. Lively Pop, Maximum Stability – Twin All-mountain Flex maximalizuje odraz a balanc při freestyle jízdě. All-Mountain Versatility – Frenemy se střední tvrdostí je vhodná na stabilní a jednoduchou jízdu ve všech terénech. Sustainability - 100% dřevěných snowboardových jader Rossignol pochází z lesů s trvale udržitelným růstem. Dámské vázání Voodoo nabízí all-mountain rozmanitost v designu, kde je vybalancovaný komfort a kontrola progresivní jízdy. AsymFrame opěrky a nastavitelná velikost podložky pod botou bez šrobováků poskytuje komfort, stabilitu se zvýšenou kontrolou snowboardu, spolu s EVA měkkou podložkou pod celou botou a nárazovou podložkou pod patou dokonale absorbují vibrace a dopřejí ti tak hladkou jízdu. Quick-Adjust Comfort – Design šikmé přezky se přizpůsobuje bote a nabízí lehké a rychlé nastavení. Increased Leverage – přizdvihnuté podložky pod palcem jsou plně nastavitelné a maximalizují tak kontakt bota – vázání a přesnost.

Specifikace

TECHNOLOGIE SNOWBOARD
AMPTEK ALL MOUNTAIN ROCKER Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. AMPTEK ALL-MOUNTAIN se představuje s měkčími konci lyží a tvrdším středem, 40 % camberem pod vázáním a 60 % rockerem na koncích lyže pro lepší držení na hraně, stabilitu, nadnášení a větší tolerantnost.
TWIN ALL MOUNTAIN Symetrická flexe TWIN ALL-MOUNTAIN je pod vázáním tužší pro lepší odraz a ve středu je také tužší, čímž je zajištěna lepší stabilita ve vysokých rychlostech.
RADCUT Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází před konci do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší.
SERRATED EDGES 5S Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.
WOOD CBF1 Jádro WOOD CBF1 kombinuje dřevo s bazaltovými a kevlarovými vlákny ve střední části, čímž si zajišťuje více stability a umožňuje plynulejší přehraňování.
GLASS FIBER SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.
BASALT BAZALT je silnější a lehčí než skleněné vlákno a pružnější než vlákno karbonové. Bazaltová vlákna vylepšují výkon a stabilitu a navíc ještě redukují vibrace.
ABS ABS je používaný při výrobě postranic a pro konstrukce jader splitboardů. Tento materiál je dostatečně odolný, chrání jádro před vlhkostí.
FLEX 5 Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.
TECHNOLOGIE VÁZÁNÍ
FULL LENGTH EVA W/CRASH PAD HEEL PAD Stélka EVA po celé délce pro nejefektivnější pohlcování nárazů.
ALUMALIGHT BUCKLE Ultra lehké přezky ALUMALIGHT odlité z hliníku jsou odolné a lehoučké. Ráčnový systém zapínání umožňuje rychlé obouvání a vyzouvání.
ANGLED RAMPS Na vybraných vázáních jsou používány nakloněné pedály, které zvětšují kontaktní plochu boty a přinášejí tak větší přesnost a lepší vlastnosti při sjezdu.
SPINAL CORD Vítejte v nové éře přezek snowboardových vázání. Nyní se přezka lépe přizpůsobí tvaru boty, lépe ji obepne. Tento způsob zapínání je navíc velmi lehký s rychlý.
ASYMFRAME Opěrky ASYMFRAME jsou vyrobeny tak, aby maximalizovaly postranní flexi a zajišťovaly efektivní přenos energie a stabilitu v patové části.
ONE SHOT STRAP 3D tvarované TPU popruhy zapnete okolo boty vertikálně i horizontálně, což znamená, že dosáhnete optimálního kontaktu mezi vázáním a botou, přenos energie je tak velmi efektivní a jízda stabilní.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.