ROSSIGNOL Experience 86 Basalt Konect + vázání NX 12 GW 22/23

Akce

Značka: ROSSIGNOL

Lyže Experience 86 Basalt spojují lehkou konstrukci s hladkou jízdou pro carving přes celou horu. Dřevěné jádro z paulovnie snižuje celkovou hmotnost, zatímco čedičové vrstvy absorbují vibrace pro…

Celý popis
Montáž vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
17 590 Kč
10 550 Kč
-40%

Popis produktu

Lyže Experience 86 Basalt spojují lehkou konstrukci s hladkou jízdou pro carving přes celou horu. Dřevěné jádro z paulovnie snižuje celkovou hmotnost, zatímco čedičové vrstvy absorbují vibrace pro hladký a tichý pocit. 86mm pas dodává všestrannost a stabilitu v měnících se sněhových podmínkách. Sebevědomí zvyšující ovládání našeho designu Drive Tip spolupracuje s bočním střihem a konstrukcí plné bočnice pro hladké zahájení zatáčky a silnou hranu v celém oblouku.

Rychlý záběr, fluidní carving
All Trail Sidecut poskytuje citlivý pocit s rychlým záběrem hran a výkonný, konzistentní carving

Jisté ovládání bez vibrací
Řešení Drive Tip Solution mísí směrová vlákna ve špičce s měkkým tlumícím materiálem přes přední část, aby absorbovala vibrace pro zvýšení sebevědomí kontroly

Lehká stabilita
Čedičová vlákna zlepšují výkon a stabilitu a zároveň odstraňují vibrace

Lehké
dřevěné jádro Paulownia snižuje hmotnost lyže pro vyvážení hmotnosti, výkonu a ovladatelnost

Maximum Edge Control
Konstrukce obdélníkové boční stěny poskytuje závodní osvědčenou přilnavost, přesnost a sílu

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení:  132 - 86 - 120
Systém vázání: Konect
PROFIL
Rocker:  ALL TERRAIN ROCKER
Profil: DRIVE TIP SOLUTION
Konstrukce: SIDEWALL
MATERIÁL
Jádro:  Paulownia Woodcore
Vyztužení konstrukce: BASALT
TECHNOLOGIE
BASALT BASALT je silnější a lehčí než skelná vlákna, elastičtější než karbon - basaltová vlákna vylepšují energii, stabilitu a pomáhají absorbovat vibrace.
TITANAL TITANAL titanalové vrstvy optimalizují tlumení, zajišťují stabilitu, torzní tuhost, jedinečnou energii, přesnost a ten nejlepší výkon při sjezdu.
PROGRESSIVE SIDECUT Nový profil lyže pro moderní all-mountain lyžování. Vykrojení PROGRESSIVE je zárukou spolehlivého držení na hraně, hravosti, plynulosti jízdy v jakémkoliv terénu a všech sněhových podmínkách. Zakulacená špička a paty je zárukou okamžité reakce a spolehlivé kontroly oblouků v proměnlivých sněhových podmínkách.
ALL TERRAIN ROCKER Profil ALL TERRAIN je přizpůsoben pro všechny terény a všechny sněhové podmínky, je zárukou přesnosti na tvrdém sněhu a hravosti v prašanu. Delší a progresivnější krojení špičky a paty je přizpůsobení každému modelu a zajišťuje skvělý výkon ve všech terénech a za jakýchkoliv sněhových podmínek.
DRIVE TIP SOLUTION Naše nové řešení Drive Tip Solution, které kombinuje směrová vlákna ve špičce lyže s měkkým visco materiálem přes přední část lyže, využívá a eliminuje vibrace pohybující se zvlněným terénem a drsnými sněhovými podmínkami, čímž zvyšuje sebevědomí a zvyšuje dotek a kontrolu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.