ROSSIGNOL Experience 82 Basalt Konect + vázání NX 12 GW 22/23

Novinka

Značka: ROSSIGNOL

Lyže Experience 82 Basalt přináší lehkou konstrukci a předvídatelné ovládání hran celé konstrukce bočnice pro lyžování ve všech střediscích. Dřevěné jádro z paulovnie snižuje celkovou hmotnost,…

Celý popis
Montáž vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
15 590 Kč
12 470 Kč

Popis produktu

Lyže Experience 82 Basalt přináší lehkou konstrukci a předvídatelné ovládání hran celé konstrukce bočnice pro lyžování ve všech střediscích. Dřevěné jádro z paulovnie snižuje celkovou hmotnost, zatímco čedičové vrstvy absorbují vibrace pro hladkou jízdu. Sebevědomí zvyšující ovládání našeho designu Drive Tip spolupracuje s bočním střihem a konstrukcí plné bočnice pro hladké zahájení zatáčky a silnou hranu v celém oblouku. 82mm pas vyvažuje rychlý pocit od okraje k okraji a šířky, aby zvládl různé podmínky.

Rychlý záběr, fluidní carving
All Trail Sidecut poskytuje citlivý pocit s rychlým záběrem hran a výkonný, konzistentní carving

Jisté ovládání bez vibrací
Řešení Drive Tip Solution mísí směrová vlákna ve špičce s měkkým tlumícím materiálem přes přední část, aby absorbovala vibrace pro zvýšení sebevědomí kontroly

Lehká Stabilita
Čedičová vlákna zvyšují výkon a stabilitu a zároveň odstraňují vibrace

Lehká Hbitost
Dřevěné jádro Paulownia snižuje hmotnost lyže pro vyvážení hmotnosti a výkonu a manévrovatelnost Konstrukce obdélníkové boční stěny

Maximum Edge Control poskytuje závodní osvědčenou přilnavost, přesnost a sílu

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení:  127 - 82 - 115
Systém vázání: Konect
PROFIL
Rocker:  ALL TERRAIN ROCKER
Profil: DRIVE TIP SOLUTION
Konstrukce: SIDEWALL
MATERIÁL
Jádro:  Paulownia Woodcore
Vyztužení konstrukce: BASALT
TECHNOLOGIE
BASALT BASALT je silnější a lehčí než skelná vlákna, elastičtější než karbon - basaltová vlákna vylepšují energii, stabilitu a pomáhají absorbovat vibrace.
TITANAL TITANAL titanalové vrstvy optimalizují tlumení, zajišťují stabilitu, torzní tuhost, jedinečnou energii, přesnost a ten nejlepší výkon při sjezdu.
PROGRESSIVE SIDECUT Nový profil lyže pro moderní all-mountain lyžování. Vykrojení PROGRESSIVE je zárukou spolehlivého držení na hraně, hravosti, plynulosti jízdy v jakémkoliv terénu a všech sněhových podmínkách. Zakulacená špička a paty je zárukou okamžité reakce a spolehlivé kontroly oblouků v proměnlivých sněhových podmínkách.
ALL TERRAIN ROCKER Profil ALL TERRAIN je přizpůsoben pro všechny terény a všechny sněhové podmínky, je zárukou přesnosti na tvrdém sněhu a hravosti v prašanu. Delší a progresivnější krojení špičky a paty je přizpůsobení každému modelu a zajišťuje skvělý výkon ve všech terénech a za jakýchkoliv sněhových podmínek.
DRIVE TIP SOLUTION Naše nové řešení Drive Tip Solution, které kombinuje směrová vlákna ve špičce lyže s měkkým visco materiálem přes přední část lyže, využívá a eliminuje vibrace pohybující se zvlněným terénem a drsnými sněhovými podmínkami, čímž zvyšuje sebevědomí a zvyšuje dotek a kontrolu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.