ROSSIGNOL Experience 80 Ci W Xpress + vázání W 11 18/19

Akce
Výprodej

Značka: ROSSIGNOL

Lyže vytvořené pro špičkový výkon a svobodu jízdy. Kombinace freeridového profilu s profilem určeným na jízdu na upravených tratích zajišťuje u nových dámských lyží EXPERIENCE 80 Ci W vysokou…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Délka / rádius
Skladem
12 490 Kč
7 490 Kč
-40%

Popis produktu

Lyže vytvořené pro špičkový výkon a svobodu jízdy. Kombinace freeridového profilu s profilem určeným na jízdu na upravených tratích zajišťuje u nových dámských lyží EXPERIENCE 80 Ci W vysokou spolehlivost ovládání a špičkovou kontrolu rychlosti. Technologie Air Tip VAS a nová konstrukce LCT jsou zárukou jedinečného kontaktu se sněhem, okamžité reakčnosti lyže a špičkového výkonu při sjezdu.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 3,4 KG/pár (158cm)
Krojení:  123 - 80 - 113
Systém vázání: Xpress
PROFIL
Rocker:  ALL TERRAIN ROCKER
Profil: AIR TIP, VAS WOMEN
Konstrukce: CENTRAL WALL
MATERIÁL
Jádro:  HD CORE CI
Vyztužení konstrukce: CARBON
TECHNOLOGIE
HD CORE CARBON HD CORE CARBON - Jádro HD CARBON bylo vyvinuto v naší zbrusu nové francouzské továrně v Sallanches. Toto all-mountain jádro s karbonem je zárukou energie, stability a efektivního přenosu energie. Ve spojení s technologií Line Control je zaručena také mrštnost lyže v proměnlivých sněhových podmínkách a rozličných terénech.
Air tip Air tip - Exkluzivní patentovaná technologie Rossignol! Špička je vyplněná vzduchem kvůli co nejnižší hmotnosti a zkonstruovaná tak, aby si udržela optimální torzní tuhost. Hmotnost lyží je rozložená, konce jsou odlehčené pro pohodlí, bezpečnost a všestrannost. Fakt, že těžiště je posunuté blíž ke středu lyže, soustřeďuje sílu pod nohy lyžaře. Zesílení ABS pro větší odolnost a vyšší torzní tuhost.
PROGRESSIVE SIDECUT Nový profil lyže pro moderní all-mountain lyžování. Vykrojení PROGRESSIVE je zárukou spolehlivého držení na hraně, hravosti, plynulosti jízdy v jakémkoliv terénu a všech sněhových podmínkách. Zakulacená špička a paty je zárukou okamžité reakce a spolehlivé kontroly oblouků v proměnlivých sněhových podmínkách.
ALL TERRAIN ROCKER Profil ALL TERRAIN je přizpůsoben pro všechny terény a všechny sněhové podmínky, je zárukou přesnosti na tvrdém sněhu a hravosti v prašanu. Delší a progresivnější krojení špičky a paty je přizpůsobení každému modelu a zajišťuje skvělý výkon ve všech terénech a za jakýchkoliv sněhových podmínek.
CENTRAL WALL  

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.