ROSSIGNOL Experience 80 Ci + vázání Xpress 11 19/20

Doporučujeme

Značka: ROSSIGNOL

Sportovní sjezdové lyže Rossignol Experience 80 Ci jsou jednoznačně standardem pokročilých all-mountain lyžařů, jsou totiž zárukou skvělého výkonu a citu pro jízdu v různých sněhových podmínkách.…

Celý popis
Zvolte variantu
Délka / rádius
Skladem
11 990 Kč
7 190 Kč

Popis produktu

Sportovní sjezdové lyže Rossignol Experience 80 Ci jsou jednoznačně standardem pokročilých all-mountain lyžařů, jsou totiž zárukou skvělého výkonu a citu pro jízdu v různých sněhových podmínkách. Sportovní sjezdové lyže Rossignol Experience 80 Ci – vyladěná kombinace našich patentovaných technologií Car­bon, Air Tip a Auto Turn Rocker zaručuje jedinečnou přesnost a všestrannost za každých podmínek. Hory čekají – vyzkoušejte Experience!

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení:  123 - 80 - 113
Systém vázání: Xpress
PROFIL
Rocker:  ALL TERRAIN ROCKER
Profil: AIR TIP VAS
Konstrukce: CENTRAL WALL
MATERIÁL
Jádro:  HD CORE CI
Vyztužení konstrukce: CARBON
TECHNOLOGIE
HD CORE CARBON HD CORE CARBON - Jádro HD CARBON bylo vyvinuto v naší zbrusu nové francouzské továrně v Sallanches. Toto all-mountain jádro s karbonem je zárukou energie, stability a efektivního přenosu energie. Ve spojení s technologií Line Control je zaručena také mrštnost lyže v proměnlivých sněhových podmínkách a rozličných terénech.
Air tip Air tip - Exkluzivní patentovaná technologie Rossignol! Špička je vyplněná vzduchem kvůli co nejnižší hmotnosti a zkonstruovaná tak, aby si udržela optimální torzní tuhost. Hmotnost lyží je rozložená, konce jsou odlehčené pro pohodlí, bezpečnost a všestrannost. Fakt, že těžiště je posunuté blíž ke středu lyže, soustřeďuje sílu pod nohy lyžaře. Zesílení ABS pro větší odolnost a vyšší torzní tuhost.
PROGRESSIVE SIDECUT Nový profil lyže pro moderní all-mountain lyžování. Vykrojení PROGRESSIVE je zárukou spolehlivého držení na hraně, hravosti, plynulosti jízdy v jakémkoliv terénu a všech sněhových podmínkách. Zakulacená špička a paty je zárukou okamžité reakce a spolehlivé kontroly oblouků v proměnlivých sněhových podmínkách.
ALL TERRAIN ROCKER Profil ALL TERRAIN je přizpůsoben pro všechny terény a všechny sněhové podmínky, je zárukou přesnosti na tvrdém sněhu a hravosti v prašanu. Delší a progresivnější krojení špičky a paty je přizpůsobení každému modelu a zajišťuje skvělý výkon ve všech terénech a za jakýchkoliv sněhových podmínek.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.