ROSSIGNOL Delta Course Skating IFP + vázání Race Pro Skate 22/23

Akce

Značka: ROSSIGNOL

Vynikající předání energie při skate technice s osvědčeným designem. Delta Course Skate nabízí technologii voštinového jádra převzatou z  X-IUM závodních lyží.Jádro vyztužené uhlíkem nabízí perfektní…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
10 690 Kč
7 480 Kč
-30%

Popis produktu

Vynikající předání energie při skate technice s osvědčeným designem. Delta Course Skate nabízí technologii voštinového jádra převzatou z  X-IUM závodních lyží.Jádro vyztužené uhlíkem nabízí perfektní přenos síly, ale s přístupnější flexí oproti X-IUM řadě.
Do lyže je bez použití šroubů integrovaná deska která je kompatibilní s různými typy vázání TURNAMIC®. Použitá konstrukce Activ CAP nabízí rovnováhu torzní tuhosti a pružnosti od špičky po patku pro všechny podmínky při zachování stability díky kombinaci vícesměrného sklolaminátu a Rossicapu na svršku běžek.
Technologie Ultralight - voštinová konstrukce nabízí vynikající poměr hmotnosti k silné a precizní závodní úrovni.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 570 gr / 1/2 pár 186 cm
Vykrojení:  40/44/43/43
Konstrukce: Activ' Cap
Jádro: Honeycomb
Úprava skluznice: K7000
Plate: IFP
TECHNOLOGIE
LDC CORE Exkluzivní konstrukce jádra LOW DENSITY se skládá z lehkého dřevěného jádra se vzduchovými kanálky. Tato konstrukce je zárukou odolnosti a energie.
COBRA RACING Profil COBRA RACING má širší přední část lyže, což zajišťuje jedinečnou stabilitu při odrazu a plynulost při bruslení.
ACTIVE CAP Konstrukce ACTIVE CAP kombinuje materiál ROSSICAP se skleněnými vlákny s cílem dosáhnout větší flexe a lepšího skluzu na nerovném terénu. Tato konstrukce také zvyšuje torzní tuhost a vylepšuje kontrolu.
SKATING DOUBLE GUIDE GROOVE Dvojitá drážka na skluznici zvyšuje stabilitu a kontrolu směru při bruslení.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.