ROSSIGNOL Delta Comp Skating IFP + vázání Race Skate 20/21

Značka: ROSSIGNOL

Delta Comp Skate běžky jsou určeny pro elitní jezdce a experty, kteří očekávájí kvalitní trénink a závod. Jsou vybaveny prověřeným jádrem Honeycomb. Lyže jsou kompatibilní s systémem vázání Turnamic.…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
8 480 Kč

Popis produktu

Delta Comp Skate běžky jsou určeny pro elitní jezdce a experty, kteří očekávájí kvalitní trénink a závod. Jsou vybaveny prověřeným jádrem Honeycomb. Lyže jsou kompatibilní s systémem vázání Turnamic. Ultralehká váha Honeycomb jádro je složené z ultra lehkých vláknem ve tvaru plástve s vysokým poměrem pevnost/ hmotnost pro elitní výkony Activ Cap nabízí rovnováhu mezi torzní tuhostí a pružností od špičky po patu pro stabilitu za všech podmínek. Běžky jsou v setu s vázáním Rossignol Race Skate.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 640 gr / 1/2 pár 186 cm
Vykrojení:  40/44/43/43
Konstrukce: Activ' Cap
Jádro: Honeycomb
Úprava skluznice: K7000
Plate: IFP
TECHNOLOGIE
HONEYCOMB STRUCTURE HONEYCOMB velmi lehká konstrukce jádra zaručuje jedinečné pevnostní vlastnosti a poměr odolnosti a hmotnosti díky šestiúhelníkové konstrukci a kvalitního materiálu. Je zárukou jedinečného přenosu energie a nízké váhy pro špičkové výkony.
COBRA RACING Profil COBRA RACING má širší přední část lyže, což zajišťuje jedinečnou stabilitu při odrazu a plynulost při bruslení.
ACTIVE CAP   ACTIVE CAP konstrukce kombinuje konstrukci ROSSICAP s vícesměrnými skleněnými vlákny. Dosahuje tak větší flexe, torzní pevnosti a vyšší směrové stability, čímž poskytuje dobrý skluz i na nerovném terénu. Mírně odstoupená hrana rozšiřuje platformu a vylepšuje tak stabilitu kontrolu ovládání. Špičky a paty "plavou" a hladce kloužou i na nerovném povrchu tzv. "hadí efekt"
SKATING DOUBLE GUIDE GROOVE Dvojitá drážka na skluznici zvyšuje stabilitu a kontrolu směru při bruslení.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.