ROSSIGNOL Circuit + vázání Rossignol Battle 19/20

Značka: ROSSIGNOL

CIRCUIT je prkno určené pro začátečníky a mírně pokročilé, je zárukou pohodlí a tolerantní all-mountain jízdy, takže se jezdec může soustředit na každý oblouk a pilovat techniku. Profil rockeru…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
8 990 Kč
6 290 Kč

Popis produktu

CIRCUIT je prkno určené pro začátečníky a mírně pokročilé, je zárukou pohodlí a tolerantní all-mountain jízdy, takže se jezdec může soustředit na každý oblouk a pilovat techniku. Profil rockeru AmpTek Auto Turn se postará o snadné ovládání ve všech sněhových podmínkách a dobré nadnášení bez nežádoucího zachytávání hrany. S tímto prknem se pokroky dostaví opravdu rychle. BATTLE je all-mountain vázání pro začátečníky, které usnadní učení a urychlí pokroky. Opěrka MainFrame, přezky Shot Toe a základní deska CPU s Puffy Pad lůžkem zajišťují lepší přenos energie, komfort a vylepšují reakceschopnost, ať už se bavíš v parku, nebo brázdíš sjezdovky. S vázáním Battle jsi připravený na jízdu.

Specifikace

TECHNOLOGIE SNOWBOARD
AMPTEK AUTO TURN ROCKER Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. Lyže AMPTEK AUTO TURN mají měkčí konce lyží a jsou měkčí pod vázáním, představují se s 20 % camberem pod vázáním a 80 % rockerem na koncích lyže pro hravé, plynulé oblouky v každém terénu a sněhových podmínkách.
DIRECTIONAL ALL MOUNTAIN Flexe DIRECTIONAL ALL-MOUNTAIN je ve středu a pod zadní nohou tužší pro lepší kontrolu a stabilitu a pod přední nohou je o něco měkčí pro usnadnění vstupu do oblouku.
ABS ABS je používaný při výrobě postranic a pro konstrukce jader splitboardů. Tento materiál je dostatečně odolný, chrání jádro před vlhkostí.
WOOD (3510 + 4515 + 5620 + 6420) Klasické dřevěné jádro je vyrobeno z jediného typu dřeva, které je vertikálně laminované a zajišťuje tak odolnost a komfort.
FLEX 4 Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.
GLASS FIBER SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.
TECHNOLOGIE VÁZÁNÍ
MAINFRAME Opěrka MAINFRAME využívá pevnou středovou část pro obrovskou energii v patové části. Specificky konstruované pružné zóny poskytují neuvěřitelnou mobilitu do stran.
BASELIGHT BUCKLE Ultra lehké, odolné přezky odlité z hliníku byly zkombinovány s Fit-In systémem a ráčnovým systémem zapínání, který umožňuje rychlé obouvání a vyzouvání.
PUFFY PUFFY PAD obsahuje 2 zóny s teplem tvarovanou stélkou EVA, je zárukou jedinečného pohodlí a efektivní absorpce vibrací.
ONE SHOT STRAP 3D tvarované TPU popruhy zapnete okolo boty vertikálně i horizontálně, což znamená, že dosáhnete optimálního kontaktu mezi vázáním a botou, přenos energie je tak velmi efektivní a jízda stabilní.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.