ROSSIGNOL Allspeed Pro Heat 110 21/22

Akce

Značka: ROSSIGNOL

Nové pánské lyžařské boty ALLSPEED PRO HEAT v 100mm variantě jsou spojením jedinečného výkonu, přesnosti a vysokého komfortu dosažitelného pomocí bootfittingu. Vyhřívaná vnitřní botička Therm-ic…

Celý popis
Zvolte variantu
28 29
Skladem
12 990 Kč
7 790 Kč
-40%

Popis produktu

Nové pánské lyžařské boty ALLSPEED PRO HEAT v 100mm variantě jsou spojením jedinečného výkonu, přesnosti a vysokého komfortu dosažitelného pomocí bootfittingu. Vyhřívaná vnitřní botička Therm-ic umožňuje nastavení vyhřívání na mírné (17-19 hodin), střední (8-9 hodin) a vysoké (4-5 hodin). Baterii vnitřní botičky lze dobít pomocí USB kabelu (v balení).

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka (mm): 100
Flex index 110
SKELET
Technologie skeletu:  SENSOR BLADE
Materiál - skořepina: POLYURETHANE
Mezipodešev: PU FOAM
VNITŘNÍ BOTIČKA
Technologie: HEATED BLUETOOTH THERMIC LINER
Popruh (mm): Tech 40
Jazyk: Power Wrap
Schránka na prsty z jednoho dílu
PŘEZKY
Technologie: 100% Aluminium
Nastavení: 4 Micro
Další vlastnosti: Nastavitelné zuby 3 polohy
TECHNOLOGIE
Sensor Blade Technologie skeletu SENSOR BLADE má za cíl eliminovat přebytečný materiál, snižovat celkovou hmotnost skeletu a zvyšovat torzní tuhost. Asymetricky tvarovaný skelet pomáhá přenášet energii do špičky boty a optimalizuje tak přenos energie.
Flex Adjustment Možnost nastavení flexe pomocí šroubu v zadní části boty je zárukou více energie, komfortu a lepšího výkonu.
Diagonal Buckles Přezky DIAGONAL BUCKLES jsou zárukou lepšího obalení chodidla a opory.
Thermic THERM-IC je systém nahřívání lyžařských bot, který uvolňuje teplo v oblasti prstů a následně ho šíří po celé podrážce, vylepšuje mobilitu svalů chodidla, vylepšuje výkon a zároveň poskytuje komfort a tepelnou izolaci v chladných podmínkách. 
Heated Bluetooth Thermic Liner Pánská lyžařská bota ALLPSPEED PRO HEAT je vybavena systémem vyhřívání, který lze ovládat skrz aplikaci THERM-IC využívající Bluetooth připojení. Tuto aplikaci si můžete zdarma stáhnout do svého chytrého telefonu. Aplikace umožňuje snadné nastavení teploty a nabízí také možnost optimalizace spotřeby baterie.
https://www.therm-ic.com/gb/content/13-applicationtherm-ic-heat-control

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.