ROSSIGNOL Allspeed Pro 120 21/22

Akce

Značka: ROSSIGNOL

Lyžařské boty ALLSPEED PRO 120 jsou se šířkou 100mm zárukou jedinečné energie, přesnosti a komfortu díky možnosti bootfittingu. Technologie skeletu Sensor Blade snižuje hmotnost a pomáhá přenášet…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
9 990 Kč
5 990 Kč
-40%

Popis produktu

Lyžařské boty ALLSPEED PRO 120 jsou se šířkou 100mm zárukou jedinečné energie, přesnosti a komfortu díky možnosti bootfittingu. Technologie skeletu Sensor Blade snižuje hmotnost a pomáhá přenášet energii přímo do lyže. Možnost nastavení flexe umožňuje přizpůsobení boty na míru potřebám konkrétního lyžaře. Vnitřní botičky Custom OptiSensor Thinsulate™ Platinum jsou zárukou jedinečného komfortu, opory a tepelné izolace.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka (mm): 100
Flex index 120
SKELET
Technologie skeletu:  SENSOR BLADE
Materiál - skořepina: POLYETHER
Mezipodešev: PU FOAM
VNITŘNÍ BOTIČKA
Technologie: CUSTOM OPTISENSOR T1 - EVA/FLEXALON SOFT
Popruh (mm): 50
Jazyk: POWER WRAP - ONE-PIECE TOE BOX
PŘEZKY
Technologie: 100% Aluminium
Nastavení: 4 Micro
Další vlastnosti: ADJUSTABLE TEETH 3 POSITIONS
TECHNOLOGIE
Thinsulate Platinum Lehká syntetická izolace THINSULATE® PLATINIUM je zárukou dobré tepelné izolace i ve vlhkých a studených podmínkách. Tento materiál je navíc typický svou pružností a schopností pohlcování pachu.
Custom Optisensor T1 Vnitřní botičky CUSTOM OPTISENSOR T1 využívají materiálů EPDM HARD/FLEXALON nebo EPDM SOFT/FLEXALON a jsou zárukou jedinečné přesnosti. Botičky lze v určených zónách přizpůsobit.
Flex Adjustment Možnost nastavení flexe pomocí šroubu v zadní části boty je zárukou více energie, komfortu a lepšího výkonu.
Sensor Blade Technologie skeletu SENSOR BLADE má za cíl eliminovat přebytečný materiál, snižovat celkovou hmotnost skeletu a zvyšovat torzní tuhost. Asymetricky tvarovaný skelet pomáhá přenášet energii do špičky boty a optimalizuje tak přenos energie.
Diagonal Buckles Diagonal buckles - Patentované diagonální přezky jsou orientované v diagonálním směru, čímž poskytují efektivnější a pohodlnější stáhnutí skeletu

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.