ROSSIGNOL Allspeed 100 21/22

Akce

Značka: ROSSIGNOL

Lyžařské boty ALLSPEED 100 jsou se šířkou 102mm zárukou jedinečné energie, přesnosti a díky možnosti bootfittingu i komfortu. Technologie skeletu Sensor Blade snižuje hmotnost a pomáhá přenášet…

Celý popis
Zvolte variantu
29 30
Skladem
7 690 Kč
4 990 Kč
-35%

Popis produktu

Lyžařské boty ALLSPEED 100 jsou se šířkou 102mm zárukou jedinečné energie, přesnosti a díky možnosti bootfittingu i komfortu. Technologie skeletu Sensor Blade snižuje hmotnost a pomáhá přenášet energii přímo do lyže. Možnost nastavení flexe umožňuje přizpůsobení boty na míru potřebám konkrétního lyžaře. Vnitřní botičky Custom OptiSensor Thinsulate™ jsou zárukou jedinečného komfortu, opory a tepelné izolace.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka (mm): 102
Flex index 100
SKELET
Technologie skeletu:  SENSOR BLADE
Materiál - skořepina: POLYOLEFINE
Mezipodešev: PU
VNITŘNÍ BOTIČKA
Technologie: Custom Optisensor T3
Popruh (mm): 40
Jazyk: POWER WRAP - ONE-PIECE TOE BOX
PŘEZKY
Technologie: 100% Aluminium
Nastavení: 4 Micro
Další vlastnosti: ADJUSTABLE TEETH 3 POSITIONS
TECHNOLOGIE
SENSOR BLADE Technologie skeletu SENSOR BLADE má za cíl eliminovat přebytečný materiál, snižovat celkovou hmotnost skeletu a zvyšovat torzní tuhost. Asymetricky tvarovaný skelet pomáhá přenášet energii do špičky boty a optimalizuje tak přenos energie.
CUSTOM OPTISENSOR T3 Vnitřní botičky CUSTOM OPTISENSOR T3 jsou vyrobeny z polyethylenu pro jedinečný komfort a přesnost. Botičky lze v určených zónách přizpůsobit.
FLEX ADJUSTMENT Možnost nastavení flexe Vám umožní dosáhnout optimální energie, výkonu a komfortu. Přizpůsobení je velmi snadné, stačí posunout šroub v zadní části lyžařské boty.
THINSULATE® INSULATION Technologie THINSULATE® byla vyvinuta společností 3M. Je to lehká, syntetická tepelná izolace, která je zárukou komfortu i v chladných a vlhkých podmínkách.
Diagonal Buckles Diagonal buckles - Patentované diagonální přezky jsou orientované v diagonálním směru, čímž poskytují efektivnější a pohodlnější stáhnutí skeletu

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.