ROSSIGNOL Airis Sonar JCC 21/22

Značka: ROSSIGNOL

Nové dámské brýle AIRIS SONAR jsou vybavené lehkým bezrámovým designem pro malé obličeje. Bezrámový design zvyšuje zorné pole o 20 % a snižuje hmotnost o 25 %. Díky jednoduché pěně a popruhu s…

Celý popis
Skladem
3 290 Kč

Popis produktu

Nové dámské brýle AIRIS SONAR jsou vybavené lehkým bezrámovým designem pro malé obličeje. Bezrámový design zvyšuje zorné pole o 20 % a snižuje hmotnost o 25 %. Díky jednoduché pěně a popruhu s dvojitým nastavením dosáhnete optimálního tlaku brýlí na tvář. Dvojitá sférická skla jsou jednoduše vyměnitelná a zaručují dokonalou viditelnost v proměnlivých světelných podmínkách. Ventilace Air Evac a anti-fog úprava proti zamlžování poskytuje ostrou a spolehlivou viditelnost.

Specifikace

SPECIFIKACE
Skla – materiál: Polykarbonát
Skla – typ:  Dvojitá
Sférická - Zeiss Optics
Skla – ochrana: S2
Rám:
Polyurethane
Pěna: Dvojitá+ fleece
Řemínek: Nastavitelný
Silikon
TECHNOLOGIE
Spherical lens Spherical lens - Sférické sklo je tvarované vstřikováním a jeho zakřivení je definitivní, následně je spojené s vnitřní vrstvou skla. Oblý tvar skla redukuje optické zkreslení a zostřuje vidění.
2 Layers foam 2 Layers foam - Dvě pěnové vrstvy různé hustoty. Ideální rovnováha ceny, pohodlí a výkonu.
Lens By Zeiss Brýle se skly ZEISS VISION byly vyvinuty tak, aby poskytovaly maximální kvalitu vidění a lyžař tak byl schopen přesně vnímat změny terénu a překážky na sjezdovce i v proměnlivých světelných podmínkách. Skla mají rovněž UV ochranu a spolehlivě tak ochrání Vaše oči.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.