ROSSIGNOL Airis 10 - 2 Lenses 17/18

Značka: ROSSIGNOL

Nové dámské brýle AIRIS 10 jsou vybavené skly s optikou Zeiss a lehkým bezrámovým designem pro malé obličeje, který zvětšuje zorné pole o 20 %. Díky dvojité pěně a popruhu s dvojitým nastavením…

Celý popis
Skladem
3 190 Kč
2 230 Kč

Popis produktu

Nové dámské brýle AIRIS 10 jsou vybavené skly s optikou Zeiss a lehkým bezrámovým designem pro malé obličeje, který zvětšuje zorné pole o 20 %. Díky dvojité pěně a popruhu s dvojitým nastavením dosáhnete optimálního tlaku brýlí na tvář. Dvojitá sférická skla Zeiss jsou jednoduše vyměnitelná a zaručují dokonalou viditelnost v proměnlivých světelných podmínkách.

Specifikace

SPECIFIKACE
Skla – materiál: Polykarbonát
Skla – typ:  Dvojitá
Sférická - Zeiss Optics
Skla – ochrana: S1 + S3
Skla – barva: Orange/ML Green S3 + Light Orange S1
Rám:
Polyurethane
Pěna: Dvojitá+ fleece
Řemínek: Nastavitelný
Silikon
TECHNOLOGIE
Spherical lens Spherical lens - Sférické sklo je tvarované vstřikováním a jeho zakřivení je definitivní, následně je spojené s vnitřní vrstvou skla. Oblý tvar skla redukuje optické zkreslení a zostřuje vidění.
2 Layers foam 2 Layers foam - Dvě pěnové vrstvy různé hustoty. Ideální rovnováha ceny, pohodlí a výkonu.
2 Lens included 2 Lens included - Balení obsahuje 2 vyměnitelná skla.
Lens By Zeiss Brýle se skly ZEISS VISION byly vyvinuty tak, aby poskytovaly maximální kvalitu vidění a lyžař tak byl schopen přesně vnímat změny terénu a překážky na sjezdovce i v proměnlivých světelných podmínkách. Skla mají rovněž UV ochranu a spolehlivě tak ochrání Vaše oči.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.