NITRO Demand 13/14

Značka: NITRO

Použitý juniorský snowboard. Nekompromisní výkon pro příští generaci. Demand je juniorské prkno, které otvírá dveře do "velkého" snowboardingu. Directional Twin, Gullwing Camber a radiální vykrojení…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
2 600 Kč

Popis produktu

Použitý juniorský snowboard. Nekompromisní výkon pro příští generaci. Demand je juniorské prkno, které otvírá dveře do "velkého" snowboardingu. Directional Twin, Gullwing Camber a radiální vykrojení a malé nároky na údržbu z něj dělají univerzální snowboard pojezduschopný v parku, na sjezdovce nebo třeba v lese. A pokud jsi dospělý jezdec menšího vzrůstu či nízké hmotnosti, poslouží i tobě. Jádro Powercore, Bi-lite laminates, radiální vykrojení, Prifile tip, Hi-def FH skluznice, gullwing camber, tvar direstional twin, allterain flex.

Specifikace

Technologie: GULLWING TECHNOLOGY NITRO ́S HYBRID CAMBER
POWER CORE
BI-LITE LAMINATES
SNB jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaný SNB se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu SNB, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že SNB nemusí být vystaven na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.