NIDECKER Ora 23/24

Značka: NIDECKER

Ora je všestranná dámská deska se všemi technologiemi, které potřebuješ, aby ses rychle dostala na vyšší úroveň. Klíčovou vlastností tohoto modelu je jeho celodřevěné jádro a hravý středně měkký flex…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
8 399 Kč

Popis produktu

Ora je všestranná dámská deska se všemi technologiemi, které potřebuješ, aby ses rychle dostala na vyšší úroveň. Klíčovou vlastností tohoto modelu je jeho celodřevěné jádro a hravý středně měkký flex, ideální pro zvládnutí dokonalého oblouku nebo pro první triky v parku. Profil Standard Camrock nabízí to nejlepší z obou světů: camber mezi nohama pro pružnou odezvu a rozšířený rocker směrem k nosu a tailu, který předchází zachytávání hran a zlepšuje plutí v hlubokém sněhu.

Directional Twin tvar poskytuje optimální výkon v běžném postoji, ale i ve switchi, díky čemuž je Ora jedinou deskou, kterou potřebuješ, bez ohledu na podmínky. Díky řadě technologií, které přešly z Nideckeráckých špičkových modelů, nabízí i bezkonkurenční poměr cena/výkon.

 

 

Specifikace

Tvar & Profil

  • Directional Twin Shape - má přesně stejný tvar špičky a patky, ale s inzerty více posazenými dozadu, umožňující větší vzdálenost od předního vázání ke špičce tvé desky, která ti poskytuje lepší kontrolu při all-mountain jízdě.
  • Standard Camrock Profile - CamRock představuje v současnosti nejlepší kombinaci rockeru/camberu ve snowboardingu. S camberem mezi vázáním, který přechází do rockeru směrem k nosu a tailu, se jedná o ideální profil pro jezdce, kteří si chtějí užívat všech aspektů snowboardingu. Poradí si s různorodými podmínkami a potěší i náročnější jezdce.

Technologie

  • Classic Sandwich Construction – konstrukce, kterou u jiných značek najdeš ve vrcholových modelech, je pro Nidecker standardem. Osvědčené, vysoce kvalitní materiály značce umožňují vyrábět skvělé výkonné desky.
  • 4/2 - 5 Inserts - tato kombinace je průmyslovým standardem. S pěti řadami insertů oddělených 2centimetrovými mezerami bude vyhovovat každému vázání na trhu.
  • Absorbnid Topsheet - inovativní svrchní vrstva byla vyvinuta k tomu, aby absorbovala nechtěné vibrace a umožnila tak hladkou jízdu.
  • Biax Plus Fiberglass - standardní 90° biaxiální laminát je určen k odpouštění chyb a má předvídatelný torzní flex. Spolehlivé a ideální pro všechny typy terénů i jezdců.
  • Full Wood Core - standardní topolové jádro s bukovými výztuhami. Buk v tipu a tailu zvyšuje pop, tuhost a torzní flex. Ideální pro jezdce, kteří mají rádi důslednou jízdu se spoustou energie.
  • N-5000 Base - univerzální skluznice. Je navržena tak, aby absorbovala vosk a udržela si jej déle. Mimořádně odolná skluznice, která tě dostane kamkoli.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.