LEKI Carbon HX 6.0 19/20

Značka: LEKI

Skutečně futuristicky půvabná lyžařská hůl ze 100 procent karbonu! Hůl Carbon HX 6.0 se vyrábí speciální výrobní metodou vyfukování do formy. Speciální struktura Cross Webbing sestávající z několika…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
3 999 Kč
2 690 Kč

Popis produktu

Skutečně futuristicky půvabná lyžařská hůl ze 100 procent karbonu! Hůl Carbon HX 6.0 se vyrábí speciální výrobní metodou vyfukování do formy. Speciální struktura Cross Webbing sestávající z několika vrstev je vnitřním tlakem tvářena do šestihranného tvaru. Stabilita, tuhost a pružnost jsou navzájem perfektně sladěny. Nejvyšší možnou bezpečnost zajišťuje patentovaný bezpečnostní systém Trigger S. Poutko se jednoduše zacvakne smyčkou do rukojeti a stisknutím tlačítka se uvolní. V případě většího zatížení v tahu, například při pádu, se uvolní směrem nahoru. Nebezpečí zranění se tím snižuje.

Specifikace

 

Délka 115 - 130 cm
Cobra Alpine Talířky "Cobra Alpine" jsou ideální na sjezdovku. Talířky si můžete snadno vyměnit, aniž byste k tomu potřebovali nářadí.
Materiál
100% Karbon
Rukojeť Trigger S
Hrot
Flex Tip Alpine
POUTKA TRIGGER S Díky systému TRIGGER S se jedná o dokonalou kombinaci. Nepřekonatelný komfort a maximální zážitek při lyžování vám poskytne kombinace rukavic a hůlek s tímto systémem.
Hmotnost 424g/za pár při délce 120cm


Cena je uvedena za pár.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.