LANGE SX 70 W 17/18

Značka: LANGE

SX 70 W je model vycházející z all-mountain řady RX, který využívá konceptu "Vyberte si svou šířku" a představuje se v šířce 102mm, která padne i lyžařkám se širšími chodidly. Díky jedinečným…

Celý popis
Zvolte variantu
25 26
Skladem
6 990 Kč
4 890 Kč

Popis produktu

SX 70 W je model vycházející z all-mountain řady RX, který využívá konceptu "Vyberte si svou šířku" a představuje se v šířce 102mm, která padne i lyžařkám se širšími chodidly. Díky jedinečným technologiím Lange jsou boty zaměřeny na komfort, výkon, snadnost obouvání i vyzouvání. SX jsou zárukou vysokého komfortu a zároveň i výkonu, který se jinak omezuje na užší, závodní modely.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka kopyta: 102
Flex index:  70
Hmotnost:  1900g při 24,5
Materiál: POLYURETHANE
Canting: +/- 1,5°
Přezky: MICRO ALU BUCKLES , 2XL EASY BUCKLES
Podrážka: MONO-MATERIAL PADS, WTR COMPATIBLE
TECHNOLOGIE
THINSULATE™ THINSULATE™ je velmi lehký izolační materiál, který udrží Vaše chodidla v teple i ve vlhkých a chladných podmínkách a zajistí celodenní komfort.
MONOMATERIAL PADS Vyměnitelné patky a špičky z jednoho materiálu prodlužují životnost lyžařských bot.
EASY STEP INSERT Měkčí plastový materiál v oblasti vstupu (EASY STEP INSERT) umožňuje snazší otevření boty a tím pádem i snazší obouvání a vyzouvání.
WOMEN CUFF Skelet s konstrukcí WOMEN'S CUFF je ve předu o 20 cm kratší, vzadu o 15 cm. Je přizpůsoben tvaru ženského lýtka a je zárukou vysokého komfortu a přirozenějšího, vzpřímenějšího postoje.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.