LANGE SX 120 17/18

Značka: LANGE

SX 120 je model vycházející z all-mountain řady RX, který využívá konceptu "Vyberte si svou šířku" a představuje se v šířce 102mm, která padne i lyžařům se širšími chodidly. Díky jedinečným…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
9 490 Kč
4 745 Kč

Popis produktu

SX 120 je model vycházející z all-mountain řady RX, který využívá konceptu "Vyberte si svou šířku" a představuje se v šířce 102mm, která padne i lyžařům se širšími chodidly. Díky jedinečným technologiím Lange jsou boty zaměřeny na komfort, výkon, snadnost obouvání i vyzouvání. SX jsou zárukou vysokého komfortu a zároveň i výkonu, který se jinak omezuje na užší, závodní modely.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka kopyta: 102
Flex index:  120
Hmotnost:  2100g při 26,5
Materiál: POLYURETHANE
Canting: +/- 1,5°
Přezky: MICRO ALU BUCKLES , 2XL EASY BUCKLES
Podrážka: BI-MATERIAL PADS, WTR COMPATIBLE
TECHNOLOGIE
EXTERNAL CANTING Technologie EXTERNAL CANTING umožňuje přirozené postavení spodní části nohy a lyžařské boty, je zárukou větší přesnosti, komfortu a reakčnosti.
BIMATERIAL PADS Vyměnitelné patky a špičky ze dvou materiálů zvyšují trakci a komfort při chůzi, prodlužují navíc životnost lyžařských bot.
EASY STEP INSERT Měkčí plastový materiál v oblasti vstupu (EASY STEP INSERT) umožňuje snazší otevření boty a tím pádem i snazší obouvání a vyzouvání.
FLEX ADJUSTABLE Možnost nastavení flexe pomocí zadních šroubů umožňuje snadné nastavení, více komfortu a lepší výkon.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.