LANGE RX 80 LV W 21/22

Akce

Značka: LANGE

Model dámských sjezdových bot RX 80 W LV využívá inovativní technologie skeletu Dual Core a je zárukou precizního tvarování a specifických rysů pro ženy. Nová teplem tvarovatelná vnitřní botička Shin…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
7 490 Kč
5 240 Kč
-30%

Popis produktu

Model dámských sjezdových bot RX 80 W LV využívá inovativní technologie skeletu Dual Core a je zárukou precizního tvarování a specifických rysů pro ženy. Nová teplem tvarovatelná vnitřní botička Shin Control se perfektně přizpůsobí Vaší noze a zajistí jedinečný komfort i na typických místech otlaků. Nová konstrukce skeletu Dual Core zajišťuje špičkový odraz a spolehlivou kontrolu flexe.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka kopyta: 97
Flex index:  80
Hmotnost:  1908 g / boot (size 24.5)
Materiál: POLYURETHANE DUAL CORE
Canting: +/- 1,5°
Přezky: ALU RACE MICRO, SHELL ARTICULTING
Podrážka: MONO-MATERIAL SOLES, GRIPWALK COMPATIBLE
TECHNOLOGIE
DUAL CORE Po celou dobu používání dochází k aktivnímu stlačování a roztahování díky technologii DUAL CORE. Tato technologie umožňuje ovládat potenciální energii pro dosažení síly, skoku a odskoku. Představte si světovou preciznost a reakčnost, snadný přístup nazouvání a vyzouvání. To je nový stupeň výkonnosti boty, která je přizpůsobivá a dynamická jako vaše tělo.
DUAL 3D LINER SPORT Vnitřní botičky DUAL 3D SPORT jsou předem tvarované, aby perfektně seděly do vnějšího skeletu a zajišťovaly tak přesný a spolehlivý přenos energie a tvořily botu, která dokonale padne a poskytne co největší komfort. Verze DUAL 3D SPORT je ze 60% uzpůsobitelná (holeň, kotník, nárt, proctor kolem prstů) a je vyrobena z pěny nízké hustoty pro maximální komfort a oporu v klíčových zónách.
THINSULATE™ THINSULATE™ je velmi lehký izolační materiál, který udrží Vaše chodidla v teple i ve vlhkých a chladných podmínkách a zajistí celodenní komfort.
WOMEN CUFF Skelet s konstrukcí WOMEN'S CUFF je ve předu o 20 cm kratší, vzadu o 15 cm. Je přizpůsoben tvaru ženského lýtka a je zárukou vysokého komfortu a přirozenějšího, vzpřímenějšího postoje.
SHIN CONTROL Dámské vnitřní botičky s technologií SHIN CONTROL jsou zárukou komfortu a zároveň přesnosti a spolehlivé reakčnosti. Anatomický asymetrický jazyk zajišťuje distribuci tlaku na holeň při obouvání a jízdě v předklonu. Tyto botičky jsou zárukou jedinečného komfortu a spolehlivé kontroly.
97mm PRECISION FIT Lange PRECISION FIT poskytují přesnost. Kopyta šířky 97 mm byla inspirována kopyty používanými u závodních bot a jsou vhodná pro lyžaře s menšími chodidly nebo ty, kteří hledají větší kompresi nohy a více kontroly.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.