LANGE RX 80 LV W 18/19

Značka: LANGE

Model RX 8O W LV byl navržen na základě řady RS a je zárukou závodní přesnosti, precizního tvarování a specifických rysů pro ženy. Nová konstrukce skeletu Dual Core a vnitřní botičky Dual 3D tvoří…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
7 990 Kč
5 590 Kč

Popis produktu

Model RX 8O W LV byl navržen na základě řady RS a je zárukou závodní přesnosti, precizního tvarování a specifických rysů pro ženy. Nová konstrukce skeletu Dual Core a vnitřní botičky Dual 3D tvoří perfektní kombinaci - zajišťují dokonalé obalení chodidla, přesnost a efektivní přenos energie. Specifický tvar boty klade důraz na oporu paty a bezkonkurenční komfort při jízdě.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka kopyta: 97
Flex index:  80
Hmotnost:  1908 g / boot (size 24.5)
Materiál: POLYURETHANE DUAL CORE
Canting: +/- 1,5°
Přezky: MICRO ALU BUCKLES
Podrážka: MONO-MATERIAL PADS, WTR COMPATIBLE
TECHNOLOGIE
DUAL CORE Tato nová technologie Lange umožňuje současné vstřikování dvou rozdílných plastů. Tento unikátní proces zaručuje lepší přenos energie a umožňuje vytvoření sendvičové konstrukce DUAL CORE, která zajišťuje lepší odraz, reakčnost a kontrolu v oblouku.
DUAL 3D LINER SPORT Vnitřní botičky DUAL 3D jsou vytvarované tak, aby bylo dosaženo co největší přesnosti, spolehlivého přenosu energie a anatomického tvaru. Verze DUAL 3D SPORT je ze 60% teplem tvarovatelná (holeň, kotník, prstová oblast), obsahuje pěnu nízké hustoty, která je zabudována do klíčových oblastí pro maximální komfort a oporu.
THINSULATE™ THINSULATE™ je velmi lehký izolační materiál, který udrží Vaše chodidla v teple i ve vlhkých a chladných podmínkách a zajistí celodenní komfort.
WOMEN CUFF Skelet s konstrukcí WOMEN'S CUFF je ve předu o 20 cm kratší, vzadu o 15 cm. Je přizpůsoben tvaru ženského lýtka a je zárukou vysokého komfortu a přirozenějšího, vzpřímenějšího postoje.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.