LANGE RS 130 WIDE 21/22

Značka: LANGE

Nové RS 130 WIDE jsou výsledkem pochopení nejen mechaniky nohou, ale také samotného chování boty během jízdy. Boty představují novou závodní Dual Core konstrukci. Řada RS nabízí skvělou energii a…

Celý popis
Zvolte variantu
26 27
Skladem
12 490 Kč
8 743 Kč

Popis produktu

Nové RS 130 WIDE jsou výsledkem pochopení nejen mechaniky nohou, ale také samotného chování boty během jízdy. Boty představují novou závodní Dual Core konstrukci. Řada RS nabízí skvělou energii a kontrolu flexe, přičemž Vám dopřeje získat maximální kontrolu v zatáčkách. Anatomický skelet skvěle pasuje s vnitřní botou Dual 3D World Cup Race a poskytuje nepřekonatelný komfort, preciznost a přenos energie. Díky nové řadě RS dosáhnete vítězství.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka kopyta: 100
Flex index:  130
Hmotnost:  2175g při 26,5
Materiál: POLYETHER DUAL CORE
Canting: +/- 1,5°
Přezky: ALU RACE MICRO, SHELL ARTICULTING, SCREWED
Podrážka: -
TECHNOLOGIE
DUAL CORE Po celou dobu používání dochází k aktivnímu stlačování a roztahování díky technologii DUAL CORE. Tato technologie umožňuje ovládat potenciální energii pro dosažení síly, skoku a odskoku. Představte si světovou preciznost a reakčnost, snadný přístup nazouvání a vyzouvání. To je nový stupeň výkonnosti boty, která je přizpůsobivá a dynamická jako vaše tělo.
DUAL 3D LINER WC Vnitřní botičky DUAL 3D jsou předem tvarované, aby perfektně seděly do vnějšího skeletu a zajistily přesný a spolehlivý přenos energie.
ARTICULATED RACE BUCKLE Přezky ARTICULATED RACE BUCKLES jsou navrženy tak, aby přilnuly co nejblíže skeletu, kloubové uchycení pak zajišťuje snadné odepínání a zapínání.
NATURAL STANCE Technologie NATURAL STANCE je zárukou přirozeného postoje při lyžování. Náklon je o něco nižší (4⁰), postoj je vzpřímenější, zaručuje více rovnováhy, kontroly, efektivnější přenos energie.
100mm PERFORMANCE FIT Lange PERFORMANCE FIT spojuje comfort s přesností. Pohodlná šířka 100 mm bude vyhovovat lyžařům se středně širokým chodidlem a lyžařům, kteří hledají menší kompresi nohy a díky tomu i více komfortu po celý den.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.