LANGE RS 130 21/22

Novinka

Značka: LANGE

Nové RS 130 jsou výsledkem pochopení nejen mechaniky nohou, ale také samotného chování boty během jízdy. Boty představují novou závodní Dual Core konstrukci. Řada RS nabízí skvělou energii a kontrolu…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
12 490 Kč
11 240 Kč

Popis produktu

Nové RS 130 jsou výsledkem pochopení nejen mechaniky nohou, ale také samotného chování boty během jízdy. Boty představují novou závodní Dual Core konstrukci. Řada RS nabízí skvělou energii a kontrolu flexe, přičemž Vám dopřeje získat maximální kontrolu v zatáčkách. Anatomický skelet skvěle pasuje s vnitřní botou Dual 3D World Cup Race a poskytuje nepřekonatelný komfort, preciznost a přenos energie. Díky nové řadě RS dosáhnete vítězství.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka kopyta: 97
Flex index:  130
Hmotnost:  2180g při 26,5
Materiál: POLYETHER DUAL CORE
Canting: +/- 1,5°
Přezky: ARTICULATED MICRO ALU RACE BUCKLES, SCREWED, 2 EASY OPEN
Podrážka: -
TECHNOLOGIE
DUAL CORE Po celou dobu používání dochází k aktivnímu stlačování a roztahování díky technologii DUAL CORE. Tato technologie umožňuje ovládat potenciální energii pro dosažení síly, skoku a odskoku. Představte si světovou preciznost a reakčnost, snadný přístup nazouvání a vyzouvání. To je nový stupeň výkonnosti boty, která je přizpůsobivá a dynamická jako vaše tělo.
DUAL 3D LINER WC Vnitřní botičky DUAL 3D jsou předem tvarované, aby perfektně seděly do vnějšího skeletu a zajistily přesný a spolehlivý přenos energie.
ARTICULATED RACE BUCKLE Přezky ARTICULATED RACE BUCKLES jsou navrženy tak, aby přilnuly co nejblíže skeletu, kloubové uchycení pak zajišťuje snadné odepínání a zapínání.
97mm PRECISION FIT Lange PRECISION FIT poskytují přesnost. Kopyta šířky 97 mm byla inspirována kopyty používanými u závodních bot a jsou vhodná pro lyžaře s menšími chodidly nebo ty, kteří hledají větší kompresi nohy a více kontroly.
NATURAL STANCE Technologie NATURAL STANCE je zárukou přirozeného postoje při lyžování. Náklon je o něco nižší (4⁰), postoj je vzpřímenější, zaručuje více rovnováhy, kontroly, efektivnější přenos energie.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.