LANGE LX 90 21/22

Akce

Značka: LANGE

Zcela nová bota LX 90 rozšiřuje koncept "Vyber si svůj rozměr" na 102mm, a přináší lyžařům s širším chodidlem komfort bez omezování. Díky špičkovým technologiím Lange jsou boty snazší k obouvání a…

Celý popis
Zvolte variantu
29
Skladem
5 990 Kč
3 590 Kč
-40%

Popis produktu

Zcela nová bota LX 90 rozšiřuje koncept "Vyber si svůj rozměr" na 102mm, a přináší lyžařům s širším chodidlem komfort bez omezování. Díky špičkovým technologiím Lange jsou boty snazší k obouvání a vyzouvání. Inovativní model s nízkou váhou Dual Core konstrukce zajištuje efektivnost, sílu a přesnost při lyžování. Proto nic nebrání být celek se svou obuví.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka kopyta: 102
Flex index:  90
Hmotnost:  1680g při 26,5
Materiál: LYFTRAN DUAL CORE
Canting: +/- 1,5°
Přezky: ALU RACE, 1 QUICK MACRO RATCHET
Podrážka: -
TECHNOLOGIE
DUAL CORE LIGHT Lehká verze naší inovativní DUAL CORE technologie. Po celou dobu používání dochází k aktivnímu stlačování a roztahování díky DUAL CORE LIGHT. Tato technologie umožňuje ovládat potenciální energii pro dosažení síly, skoku a odskoku. Představte si, lehkost ve spojení s precizností a reakčností, snadným nazouváním a vyzouváním. To je nový stupeň výkonnosti boty, která je přizpůsobivá a dynamická jako vaše tělo.
DUAL 3D LINER COMFORT Vnitřní botičky COMFORT LINERS jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální úroveň komfortu. Jsou vyrobeny z měkké tvarovatelné pěny, která je zárukou nízké komprese.
102mm COMFORT FIT Lange COMFORT FIT poskytuje větší, tolerantnější šířku kopyta (102 mm). Bota je určena pro lyžaře s širšími chodidly nebo lyžaře hledající celodenní pohodlí bez nutnosti obětování výkonu.
NATURAL STANCE Technologie NATURAL STANCE je zárukou přirozeného postoje při lyžování. Náklon je o něco nižší (4⁰), postoj je vzpřímenější, zaručuje více rovnováhy, kontroly, efektivnější přenos energie.
EASY STEP INSERT Měkčí plastový materiál v oblasti vstupu (EASY STEP INSERT) umožňuje snazší otevření boty a tím pádem i snazší obouvání a vyzouvání.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.