LANGE LX 70 W 20/21

Novinka

Značka: LANGE

Zcela nová bota LX 70 W rozšiřuje koncept "Vyber si svůj rozměr" na 102mm, a přináší lyžařům s širším chodidlem komfort bez omezování. Díky špičkovým technologiím Lange jsou boty snazší k obouvání a…

Celý popis
Zvolte variantu
23 25
Skladem
5 990 Kč
5 390 Kč

Popis produktu

Zcela nová bota LX 70 W rozšiřuje koncept "Vyber si svůj rozměr" na 102mm, a přináší lyžařům s širším chodidlem komfort bez omezování. Díky špičkovým technologiím Lange jsou boty snazší k obouvání a vyzouvání. Inovativní model s nízkou váhou Dual Core konstrukce zajištuje efektivnost, sílu a přesnost při lyžování. Proto nic nebrání být celek se svou obuví.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka kopyta: 102
Flex index:  70
Hmotnost:  1510g při 24,5
Materiál: LYFTRAN DUAL CORE
Canting: +/- 1,5°
Přezky: ALU RACE, 1 QUICK MACRO RATCHET
Podrážka: -
TECHNOLOGIE
DUAL CORE LIGHT Lehká verze naší inovativní DUAL CORE technologie. Po celou dobu používání dochází k aktivnímu stlačování a roztahování díky DUAL CORE LIGHT. Tato technologie umožňuje ovládat potenciální energii pro dosažení síly, skoku a odskoku. Představte si, lehkost ve spojení s precizností a reakčností, snadným nazouváním a vyzouváním. To je nový stupeň výkonnosti boty, která je přizpůsobivá a dynamická jako vaše tělo.
DUAL 3D LINER COMFORT Vnitřní botičky COMFORT LINERS jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální úroveň komfortu. Jsou vyrobeny z měkké tvarovatelné pěny, která je zárukou nízké komprese.
102mm COMFORT FIT Lange COMFORT FIT poskytuje větší, tolerantnější šířku kopyta (102 mm). Bota je určena pro lyžaře s širšími chodidly nebo lyžaře hledající celodenní pohodlí bez nutnosti obětování výkonu.
NATURAL STANCE Technologie NATURAL STANCE je zárukou přirozeného postoje při lyžování. Náklon je o něco nižší (4⁰), postoj je vzpřímenější, zaručuje více rovnováhy, kontroly, efektivnější přenos energie.
EASY STEP INSERT Měkčí plastový materiál v oblasti vstupu (EASY STEP INSERT) umožňuje snazší otevření boty a tím pádem i snazší obouvání a vyzouvání.
WOMEN'S CUFF Bota je vybavena zkrácenou vrchní přezkou. Otevřená, zadní část vložky ve tvaru tulipánu je navžena tak, aby se přizpůsobila tvaru dámskému lítku čímž poskytuje zvýšený balanc, komfort a výkonnost.
THINSULATE THINSULATE™ je velmi lehký izolační materiál, který udrží Vaše chodidla v teple i ve vlhkých a chladných podmínkách a zajistí celodenní komfort.
SHIN CONTROL Dámské vnitřní botičky s technologií SHIN CONTROL jsou zárukou komfortu a zároveň přesnosti a spolehlivé reakčnosti. Anatomický asymetrický jazyk zajišťuje distribuci tlaku na holeň při obouvání a jízdě v předklonu. Tyto botičky jsou zárukou jedinečného komfortu a spolehlivé kontroly.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.