Kohla Skin Impregnace

Značka: KOHLA

Všechny stoupací pásy KOHLA jsou z výroby impregnované, což zlepšuje jejich vlastnosti a zároveň zabraňuje chlupům nasávat vlhkost ze sněhu. Na vlhké chlupy se nabaluje sníh, což dělá výstup zbytečně…

Celý popis
Skladem
569 Kč

Popis produktu

Všechny stoupací pásy KOHLA jsou z výroby impregnované, což zlepšuje jejich vlastnosti a zároveň zabraňuje chlupům nasávat vlhkost ze sněhu. Na vlhké chlupy se nabaluje sníh, což dělá výstup zbytečně náročný. Impregnace z výroby se ale častým používáním opotřebí. Pomocí impregnačního spreje KOHLA jednoduše tuto impregnační vrstvu obnovíte. Tento impregnační sprej neobsahuje uhlovodíky a je šetrný k životnímu prostředí.

Specifikace

Na začátku každé sezóny je dobré si zkontrolovat stav pásů – zda jsou špičky i koncovky v pořádku, zda lepidlo dobře drží a zda impregnace funguje.

Stav impregnace zjistíte jednoduše politím pásů vodou. Po kvalitní impregnaci steče voda v kapkách z povrchu pryč a nezanechává mokré části. V opačném případě je třeba impregnaci obnovit a k tomu je určený KOHLA impregnační sprej „Green line“ 250 ml.

Postup impregnace:

  1. Pásy je vhodné impregnovat doma alespoň 1 den před túrou.
  2. Stoupací vrstvu pásů očistěte a pás nalepte na lyži.
  3. Ze vzdálenosti 20-30 cm na pásy rovnoměrně nastříkejte KOHLA Impregnační sprej. Lyži je dobré otočit patou nahoru, aby impregnace lépe vtékala do chlupu.
  4. Nechte zaschnout 24 hodin.
  5. Pro zvýšení účinku můžete po zaschnutí impregnace pásy zahřát pomocí fénu (do max. teploty 60 °C).

Pokud potřebujete naimpregnovat pásy během túry, můžete použít KOHLA impregnační vosk. Vosk je malý a hodí se mít ho v batohu při několikadenním přechodu.

Video návod na impregnaci a údržbu:  www.kohla.at/de/ratgeber/kohla-tv/tipps-vacuum-base/

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.