KESSLER Phantom S + vázání Kessler 12 19/20

Značka: KESSLER

Použitá univerzální sportovní lyže vhodná do jakýchkoliv podmínek, převážně na sjezdovce. Vhodná pro lyžaře "fajnšmekry" hledájící TOP produkt. Lyže Kessler The Phantom S mají, na nejvyšší výkon,…

Celý popis
Montáž vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
9 900 Kč

Popis produktu

Použitá univerzální sportovní lyže vhodná do jakýchkoliv podmínek, převážně na sjezdovce. Vhodná pro lyžaře "fajnšmekry" hledájící TOP produkt. Lyže Kessler The Phantom S mají, na nejvyšší výkon, optimalizované vykrojení a prohnutí, umožňující přenášet ještě přímější pohyb lyže na sníh. Doba odezvy lyže tím byla snížena - oblouky mohou být přesnější a rychlejší. Patentovaná technologie Kessler Shape Technology (KST) zajišťuje snadné přehranění a optimální ovládání i při vysoké rychlosti. Díky variabilnímu poloměru, jsou lyže Kessler The Phantom S úžasným zážitkem na každé sjezdovce.

Specifikace

Technologie: Clothoid Sidecut
Sandwich Titanal Construction
optimized K.Tec F woodcore
Phenol Sidewalls
sintered Base
scratch-resistant K.Tec F flamed Topsheet
Geometrie (mm): 124 / 68 / 105 při 172 cm
Vázání: Kessler 12
DIN 4 - 12
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.