GIRO Semi Bright Green Peak Loden Green/Yellow (2Skla) 18/19

Značka: GIRO

Sime jsou novinkou v kategorii EXV brýlí. Vycházejí z oblíbeného modelu Block. Retro design a menší velikost si najdou své příznivce v řadách teenagerů a lyžařů s menším obličejem. Brýle mají…

Celý popis
Skladem
2 299 Kč
1 599 Kč

Popis produktu

Sime jsou novinkou v kategorii EXV brýlí. Vycházejí z oblíbeného modelu Block. Retro design a menší velikost si najdou své příznivce v řadách teenagerů a lyžařů s menším obličejem. Brýle mají vyměnitelné skla a v balení najdete žluté sklo jako bonus.

Specifikace

SPECIFIKACE
Velikost: Medium size adult EXV frame
Sklo:  Cylindrické
Kategorie skla: 26% propustnost, kat. 1
Náš jasně zelený odstín je vynikající pro slunečné dny. Světle zelená zrcadlová vrstva zvyšuje ostrost.

84% propustnost, kat. 0
Sklo určené do špatných světelných podmínek a pro noční lyžování.
TECHNOLOGIE
Antifog Anti-Fog - Všechny brýle jsou vybaveny skly s povrchovou úpravou proti zamlžování.
EXV Expansion view - V našich laboratořích v kalifornském Scott Valley jsme navrhli zcela nový design brýlí, který přináší maximální možný záběr vidění. Na začátku byly klasické brýle. Z jejich rámu jsme ubrali část materiálu a místo něj přidali bezrámové zóny tak, abychom co nejlépe využili vlastností masivního sférického skla z hlediska periferního vidění. Díky naší technologii EXV můžeme nabídnout brýle s nejširším zorným polem na trhu!
Seamless compatibility Seamless compatibility - Přilby a brýle Giro jsou navrženy tak, aby fungovaly nejlépe právě při vzájemném spojení. Bezproblémový přechod mezi přilbou a brýlemi vám zajití dokonalý pocit na svahu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.