GIRO Scan Black/Orange Scarlet 21/22

Značka: GIRO

Novinka Scan vám dá všechno, co potřebujete ke spokojenosti na svahu: klasický design a zvětšené zorné pole díky Expansion View Technology (EXV). Model Scan nabízí vynikající poměr výkon/cena:…

Celý popis
Skladem
2 199 Kč

Popis produktu

Novinka Scan vám dá všechno, co potřebujete ke spokojenosti na svahu: klasický design a zvětšené zorné pole díky Expansion View Technology (EXV). Model Scan nabízí vynikající poměr výkon/cena: cylindrická skla, dvojvrstvou pěnu s hřejivým microfleecem pro vaše pohodlí a samozřejmě také bezproblémovou kompatibilitu s přilbami Giro.

Specifikace

SPECIFIKACE
Velikost: SUPER FIT™ MEDIUM SIZE ADULT
EXV
Sklo:  INJECTION-MOLDED
CYLINDRICKÉ
úprava proti zamlžení
Kategorie skla: 40% propustnost, kat. 2
Vynikající sklo jantarového odstínu s vícevrstvenou zrcadlovou úpravou do proměnlivých podmínek. Univerzální sklo, které zdůrazňuje detaily a prostorové vnímání.
TECHNOLOGIE
Antifog Anti-Fog - Všechny brýle jsou vybaveny skly s povrchovou úpravou proti zamlžování.
Seamless compatibility Seamless compatibility - Přilby a brýle Giro jsou navrženy tak, aby fungovaly nejlépe právě při vzájemném spojení. Bezproblémový přechod mezi přilbou a brýlemi vám zajití dokonalý pocit na svahu.
EXV Expansion view - V našich laboratořích v kalifornském Scott Valley jsme navrhli zcela nový design brýlí, který přináší maximální možný záběr vidění. Na začátku byly klasické brýle. Z jejich rámu jsme ubrali část materiálu a místo něj přidali bezrámové zóny tak, abychom co nejlépe využili vlastností masivního sférického skla z hlediska periferního vidění. Díky naší technologii EXV můžeme nabídnout brýle s nejširším zorným polem na trhu!
Injected molded cylindrical Injection molded
Podobně jako u přileb konstrukce In-mold díky procesu přímého vstřikování přináší vysokou kvalitu, cylindrická skla Giro vyrobená touto metodou jsou oproti levnějším thermoformovaným sklům kvalitnější z hlediska minimalizace zkreslení. Všechna skla Giro jsou navíc chráněna odolnou vrstvou zabraňující poškrábání.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.