GIRO Lusi White Velvet Vivid Pink/Vivid Infrared (2Skla) 20/21

Značka: GIRO

Dámské brýle Lusi budou vaší stylovou oporou od první ranní lanovky až do večerního lyžování. Hi-endová optika torických skel ZEISS je spolu se zaoblenými designovými liniemi největší devízou tohoto…

Celý popis
Skladem
3 999 Kč
3 199 Kč

Popis produktu

Dámské brýle Lusi budou vaší stylovou oporou od první ranní lanovky až do večerního lyžování. Hi-endová optika torických skel ZEISS je spolu se zaoblenými designovými liniemi největší devízou tohoto modelu. V balení jsou hned dvě různá skla s technologií VIVID by ZEISS (jedno pro špatnou viditelnost), takže se můžete vždy přizpůsobit aktuálním podmínkám na svahu. Díky systému Slash Seal je výměna skel otázkou několika vteřin.

Specifikace

SPECIFIKACE
Velikost: Large size adult EXV frame
Sklo:  Dvě cylindrická skla od firmy ZEISS – s technologií VIVID: jedno pro slunečné počasí, jedno pro sníženou viditelnost 
Snadná výměna skel – magnetické uchycení
TECHNOLOGIE
Antifog Anti-Fog - Všechny brýle jsou vybaveny skly s povrchovou úpravou proti zamlžování.
Optics by Carl Zeiss Lens by Zeiss - S více než 150 letou zkušeností s výrobou čoček, jsou skla od Carl Zeiss zárukou nejvyšší kvality skel v našich brýlích.
Seamless compatibility Seamless compatibility - Přilby a brýle Giro jsou navrženy tak, aby fungovaly nejlépe právě při vzájemném spojení. Bezproblémový přechod mezi přilbou a brýlemi vám zajití dokonalý pocit na svahu.
Super fit Super fit - Pocit, že na obličeji nic nemáte – to je optimální stav, kterého jsme se snažili dosáhnout. Zimní brýle Giro se vzájemně doplňují s přilbami a tvoří tak jednotný celek, který padne jako ulitý. Technologie Super Fit těží z mnohaleté praxe v oblasti anatomického výzkumu a ze spolupráce s našimi týmovými jezdci, kteří na svazích tráví více času než kdokoli jiný. Na základě jejich zkušeností z testování dochází k finálním úpravám, abyste dostali produkt, který vám perfektně padne.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.