GIRO Index OTG Black Wordmark/AR40 18/19

Značka: GIRO

Pokud na sjezdovce potřebujete dioptrické brýle, Index OTG je model přesně pro vás. Jeho zvětšený vnitřní prostor pojme obroučky vašich brýlí, aniž by došlo ke snížení pohodlí či spolehlivosti. V…

Celý popis
Skladem
1 999 Kč

Popis produktu

Pokud na sjezdovce potřebujete dioptrické brýle, Index OTG je model přesně pro vás. Jeho zvětšený vnitřní prostor pojme obroučky vašich brýlí, aniž by došlo ke snížení pohodlí či spolehlivosti. V nabídce jsou také s polarizačním sklem, které zabraňuje nepříjemnému oslňování při ostrém slunci a ulevuje tak vašim očím.

Specifikace

SPECIFIKACE
Velikost: OTG medium size adult frame
Sklo:  Cylindrické
Kategorie skla: 40% propustnost, kat. 2
Perfektní odstín pro nejrůznější světelné podmínky. Pokud hledáte sklo, které bude fungovat za všech okolností, tohle je to pravé.
TECHNOLOGIE
Antifog Anti-Fog - Všechny brýle jsou vybaveny skly s povrchovou úpravou proti zamlžování.
Super fit Super fit - Pocit, že na obličeji nic nemáte – to je optimální stav, kterého jsme se snažili dosáhnout. Zimní brýle Giro se vzájemně doplňují s přilbami a tvoří tak jednotný celek, který padne jako ulitý. Technologie Super Fit těží z mnohaleté praxe v oblasti anatomického výzkumu a ze spolupráce s našimi týmovými jezdci, kteří na svazích tráví více času než kdokoli jiný. Na základě jejich zkušeností z testování dochází k finálním úpravám, abyste dostali produkt, který vám perfektně padne.
Vented lens Vented lens - Aby nedocházelo k zamlžování brýlí, u horního okraje skel se nacházejí ventilační otvory, které teplý vzduch odvádějí ven.
Seamless compatibility Seamless compatibility - Přilby a brýle Giro jsou navrženy tak, aby fungovaly nejlépe právě při vzájemném spojení. Bezproblémový přechod mezi přilbou a brýlemi vám zajití dokonalý pocit na svahu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.