GIRO Gaze Coral/Berry Rail/Persimmon Blaze 20/21

Akce

Značka: GIRO

Brýle Gaze – spojení klasického stylu s moderními technologiemi v dámském provedení. Zvětšené zorné pole díky EXV technologii vám zajistí dokonalý přehled o dění na sjezdovce a zlepší vaše periferní…

Celý popis
Skladem
2 199 Kč
1 199 Kč
-45%

Popis produktu

Brýle Gaze – spojení klasického stylu s moderními technologiemi v dámském provedení. Zvětšené zorné pole díky EXV technologii vám zajistí dokonalý přehled o dění na sjezdovce a zlepší vaše periferní vidění. Díky dvojvrstvé pěně s hřejivým microfleecem na povrchu si vychutnáte celodenní pohodlí.

Specifikace

SPECIFIKACE
Velikost: SUPER FIT™ MEDIUM SIZE WOMEN’S
EXV
Sklo:  INJECTION-MOLDED
CYLINDRICKÉ
úprava proti zamlžení
Kategorie skla: 50% propustnost, kat. 1
Náš osvědčený základní odstín Persimmon s ohnivou zrcadlovou vrstvou zvyšuje kontrast za snížené viditelnosti.
TECHNOLOGIE
Antifog Anti-Fog - Všechny brýle jsou vybaveny skly s povrchovou úpravou proti zamlžování.
Seamless compatibility Seamless compatibility - Přilby a brýle Giro jsou navrženy tak, aby fungovaly nejlépe právě při vzájemném spojení. Bezproblémový přechod mezi přilbou a brýlemi vám zajití dokonalý pocit na svahu.
EXV Expansion view - V našich laboratořích v kalifornském Scott Valley jsme navrhli zcela nový design brýlí, který přináší maximální možný záběr vidění. Na začátku byly klasické brýle. Z jejich rámu jsme ubrali část materiálu a místo něj přidali bezrámové zóny tak, abychom co nejlépe využili vlastností masivního sférického skla z hlediska periferního vidění. Díky naší technologii EXV můžeme nabídnout brýle s nejširším zorným polem na trhu!
Injected molded cylindrical Injection molded
Podobně jako u přileb konstrukce In-mold díky procesu přímého vstřikování přináší vysokou kvalitu, cylindrická skla Giro vyrobená touto metodou jsou oproti levnějším thermoformovaným sklům kvalitnější z hlediska minimalizace zkreslení. Všechna skla Giro jsou navíc chráněna odolnou vrstvou zabraňující poškrábání.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.