FISCHER Travers CS 21/22

Značka: FISCHER

Travers GR splňuje všechny potřeby pro dokonalý zážitek ze skialpové túry. V režimu chůze se jedná o extrémně lehké boty o hmotnosti 1 080 g, které nabízí rozsah kloubu až 80 stupňů pro snazší…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
16 990 Kč

Popis produktu

Travers GR splňuje všechny potřeby pro dokonalý zážitek ze skialpové túry. V režimu chůze se jedná o extrémně lehké boty o hmotnosti 1 080 g, které nabízí rozsah kloubu až 80 stupňů pro snazší stoupání. Pevná grilamidová skořepina, odolná botička a jedinečný BOA Fit System zaručují vynikající přenos síly při sjezdu. Dobrodružství čeká!

Specifikace

Šířka skeletu: 100 mm
Full Rubber Sole Celá spodní část boty je pokryta odolnou gumovou podrážkou, která je připravena i na technicky nejsložitější alpské výstupy.
Boa Fit System Umožňuje snadné, lehké a na milimetry přesné nastavení boty. Nazouvání a vyzouvání je taktéž velmi jednoduché.
Original Dynafit Inserts Zaručená kompatibilita se všemi Tech-vázáními a vysoká odolnost proti opotřebení. Ověřeno na základě dlouholetých zkušeností.
Lace Frame System Speciální konstrukce skeletu umožňuje v kombinaci s Boa Closure System dokonalé usazení nohy v botě a přináší maximum komfortu.
Phatt Maxx Tour Díky šířce 45 mm vede Phatt Maxx Tour k dokonalému uzávření manžety a tím k nejlepšímu přenosu síly při sjezdu
Somatec Přirozená poloha do V umožňuje lyžařům ovládat své lyže s absolutní přesností.
Lace Liner Vnitřní botičky s tkaničkami poskytují kompaktní usazení ve skeletu boty, zejména pro oblast nártu a paty.
Hide Ride Lock Mode HIKE: maximální volnost pohybu manžety, takže můžete snadno chodit. RIDE: manžeta je zablokována vzadu, flexe v přední části zůstává měkká pro perfektní jízdu v prašanu. LOCK: manžeta je zablokována pro maximální výkon na sjezdovce.
 

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.