FISCHER Transalp TS 21/22

Značka: FISCHER

Skialpinistické lyžiarky Fischer Transalp TS jsou vynikající volbou pro začínající skialpinisty, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitním botou a výhodnou cenou. Lyžařka je z nové série Fischer…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
13 990 Kč

Popis produktu

Skialpinistické lyžiarky Fischer Transalp TS jsou vynikající volbou pro začínající skialpinisty, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitním botou a výhodnou cenou. Lyžařka je z nové série Fischer Transalp pro sezónu 2021/2022. Kompletně přepracovaný skelet lyžáky s velmi komfortní botičkou se systémem Power Buckle. Skelet lyžařky je vyroben z PU stabilního a materiálu.Takmer neomezený rozsah pohybu a snadné nastavení jednou rukou umožňuje efektivně a hospodárně překonat i ty nejdelší svahy. Určíte Vás zajímá i Flex Index této lyžařky, avšak Fischer tento údaj nikdy při svých modelech skialpových lyžáků neuvádí, my jsme si lyžařku otestovali a odhadem iz jiných modelů můžeme říci, že Flex Index je někde na úrovni 90-100 (je to však náš odhad).

Specifikace

  • Nová vnitřní velmi komfortní bota se systémem Power Buckle
  • Double Lock Ski / Walk pro absolutní jistotu aretace
  • Jednoduché ovládání jednou rukou
  • Rozsah pohybu komína je 80 °
  • Šířka pro chodidla 100 mm
  • Hmotnost: 1380 g při velikosti 26,5 MP
Šířka skeletu 100 mm
Full Rubber Sole Celá spodní část boty je pokryta odolnou gumovou podrážkou, která je připravena i na technicky nejsložitější alpské výstupy.
Active Fit Zones Liner Inovativní vnitřní botička, která se aktivně stará o komfort, přenos sil a flexi.
Power Buckles System Nastavitelná konstrukce aretace skeletu, pro komfort při výstupu a kompaktní tvar s dokonalým přenosem sil ve sjezdu.
Double Lock Ski/Walk Odpružený, dvojitý zajišťovací mechanismus se postará o to, aby poloha pro lyžování zůstala za jakékoliv situace bezpečně uzamčena a nedocházelo k žádnému náhodnému uvolnění do režimu pro chůzi.
Adjustable Forward Lean Nově vyvinutý mechanismus dovoluje snadné nastavení předního náklonu na 14° nebo 17°. Nastavení na 14° je více neutrální a zameřené na komfort při lyžování, úhel 17° je vhodnejší pro agresivnější lyžařský styl.
Original Dynafit Inserts Zaručená kompatibilita se všemi Tech-vázáními a vysoká odolnost proti opotřebení. Ověřeno na základě dlouholetých zkušeností.
Lace Liner Vnitřní botičky s tkaničkami poskytují kompaktní usazení ve skeletu boty, zejména pro oblast nártu a paty.
 

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.