FISCHER My Travers GR 21/22

Akce

Značka: FISCHER

Lehké dámské skialpinistické boty s jedinečným rozsahem kloubu až 80°. Zachovávají maximální volnost pohybu při chůzi a jsou také dostatečně tuhé pro sjezd. Vybavené jsou Boa systémem, který díky…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
13 990 Kč
8 390 Kč
-40%

Popis produktu

Lehké dámské skialpinistické boty s jedinečným rozsahem kloubu až 80°. Zachovávají maximální volnost pohybu při chůzi a jsou také dostatečně tuhé pro sjezd. Vybavené jsou Boa systémem, který díky plynulému dotahování pomocí lanka zajišťuje perfektní, rovnoměrné dotažení boty. Vysoká manžeta pokrývá celou vrchní část boty zepředu, chrání tak proti zapadnutí sněhu dovnitř. Boty jsou vybaveny originálními piny DYNAFIT INSERTS.

Specifikace

Šířka skeletu: 100 mm
Full Rubber Sole Celá spodní část boty je pokryta odolnou gumovou podrážkou, která je připravena i na technicky nejsložitější alpské výstupy.
Boa Fit System Umožňuje snadné, lehké a na milimetry přesné nastavení boty. Nazouvání a vyzouvání je taktéž velmi jednoduché.
Original Dynafit Inserts Zaručená kompatibilita se všemi Tech-vázáními a vysoká odolnost proti opotřebení. Ověřeno na základě dlouholetých zkušeností.
Lace Frame System Speciální konstrukce skeletu umožňuje v kombinaci s Boa Closure System dokonalé usazení nohy v botě a přináší maximum komfortu.
Phatt Maxx Tour Díky šířce 45 mm vede Phatt Maxx Tour k dokonalému uzávření manžety a tím k nejlepšímu přenosu síly při sjezdu
Somatec Přirozená poloha do V umožňuje lyžařům ovládat své lyže s absolutní přesností.
Lace Liner Vnitřní botičky s tkaničkami poskytují kompaktní usazení ve skeletu boty, zejména pro oblast nártu a paty.
Hide Ride Lock Mode HIKE: maximální volnost pohybu manžety, takže můžete snadno chodit. RIDE: manžeta je zablokována vzadu, flexe v přední části zůstává měkká pro perfektní jízdu v prašanu. LOCK: manžeta je zablokována pro maximální výkon na sjezdovce.
 

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.