FISCHER Aerolite Classic 60 + vázání Control Step IFP 22/23

Značka: FISCHER

Základní model řady FISCHER RACE je dostatečně rychlý, abyste se lyžováním ve stopě vždy dobře bavili. AEROLITE Classic představují oblíbené běžecké lyže, použitelné pro klasickou techniku. Součástí…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
5 590 Kč

Popis produktu

Základní model řady FISCHER RACE je dostatečně rychlý, abyste se lyžováním ve stopě vždy dobře bavili. AEROLITE Classic představují oblíbené běžecké lyže, použitelné pro klasickou techniku. Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží. Lyže jsou v setu s vázáním Control Step IFP (kompatibilní s botami s podrážkami Turnamic a NNN). Jádro AIR CORE BASALITE je kombinací lehké porézní struktury AIR CORE s vrstvou tvořenou pláty z extrémně lehkých dřevin a vzduchovými kanálky. Charakteristické je obsahem lehkých bazaltových vláken, které dolaďují torzní vlastnosti lyží. Výhodou bazaltových vláken je také relativní stálost jejich vlastností při různých teplotách. Model s univerzální závodní skluznicí WC PRO.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 1.300 g / 187 cm
Vykrojení:  41/44/44
Skluznice: WC Pro/Wax
TECHNOLOGIE
Air Core Basalite Kombinace materiálu Air Core a extrémně lehkého dřeva se vzduchovými kanály pro účinnou úsporu hmotnosti. Bazaltová vlákna pro dokonalou pružnost nezávislou na teplotě.
Power Layer 0.2 mm tenký, extrémně lehký, celoplošný laminát z přírodního vlákna a pryskyřice přináší citelné snížení hmotnosti lyže.
Speed Grinding Nové univerzální zabroušení kamenem zaručuje ty nejlepší kluzné vlastnosti za všech sněhových podmínek.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.