DYNASTAR Speed Zone 12 TI + vázání NX 12 Konect Dual 21/22

Výprodej

Značka: DYNASTAR

Lyže SPEED ZONE 12 TI, vyvinuté pro pokročilé zkušené lyžaře nabízejí vynikající stabilitu a přilnavost v kombinaci s manévrovatelností a přístupností. Sendvičová konstrukce s dvojitou Titanalovou…

Celý popis
Zvolte variantu
166
Skladem
16 990 Kč
13 590 Kč

Popis produktu

Lyže SPEED ZONE 12 TI, vyvinuté pro pokročilé zkušené lyžaře nabízejí vynikající stabilitu a přilnavost v kombinaci s manévrovatelností a přístupností. Sendvičová konstrukce s dvojitou Titanalovou deskou a technologie Powerdrive Piste poskytuje vynikající kontrolu v obloucích i při obtížných sněhových podmínkách. Active Air Core (o 17% lehčí) poskytuje lyži větší lehkost a obratnost. Vázání NX 12 Konect - Zpevněná špička Full Action a odlehčená pata NX poskytují okamžitý přenos energie a pohlcují nárazy. Vázání je kompatibilní s tradičními alpskými (ISO 5355) a GRIPWALK® podrážkami. GRIPWALK® kompatibilita Vázání je kompatibilní s podrážkami Alpine (ISO 5355) a GRIPWALK® 180° vícestupňová ochrana Přední část vázání je nezávislá na zadní části a proto nabízí efektivní ochranu v případě pádu Maximálně snadné použití Design a konstrukce paty usnadňuje nástup a vypnutí vázání Nastavení bez použití nářadí Integrované vázání KONECT nabízí zvýšenou přesnost a přenos síly ve spojení se snadným nastavením bez použítí nástrojů TÜV Certifikace

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení: 120 - 73 - 104 při 167 cm
Materiál:  Active Air Core, Tip Rocker
TECHNOLOGIE
Powerdrive Technologie POWERDRIVE spočívá v použití bočnic ze tří materiálů pro přirozenou flexi a tím pádem i jedinečnou stabilitu a kontakt se svahem. Technologie POWERDRIVE je vždy přizpůsobena konkrétnímu typu lyže a terénu, ať už se jedná o závodní lyže nebo skialpy a zaručuje tak spolehlivou kontrolu za každých podmínek.
Full Sidewall Konstrukce FULL SIDEWALL spočívá ve využití vertikálních bočnic po celé délce lyže. Mezi výhody této konstrukce patří především optimalizované držení na hraně, přesnost, rovnováha a energie.
Active Air Core Jádro o hmotnosti 370g má nižší hustotu díky polyuretanu, který také pomáhá snižovat hmotnost (-70g / jádro). Polyuretan bývá využíván samostatně nebo v kombinaci s dřevem nebo jinými materiály, které umožňují redukci celkové hmotnosti a vylepšení výkonnosti jádra.

 

 

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.