DYNASTAR Speed Race Konect + vázání SPX 14 GW 23/24

Akce
Doporučujeme

Značka: DYNASTAR

Lyže Dynastar Speed ​​Race vyvažují silnou hranu a hladkou jízdu pro závodní carve inspirované závody. Přenos síly po celé délce našeho V-Tech designu a vibrace pohlcující jízda našeho Hybrid Core…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
20 990 Kč
16 790 Kč
-20%

Popis produktu

Lyže Dynastar Speed ​​Race vyvažují silnou hranu a hladkou jízdu pro závodní carve inspirované závody. Přenos síly po celé délce našeho V-Tech designu a vibrace pohlcující jízda našeho Hybrid Core vám umožní soustředit se na vaši jízdu.

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení: 124 - 75 - 109 
Materiál:  V-Tech Sandwich, Sidewall Full, Hybrid Core, Tip Rocker
TECHNOLOGIE
V-Tech Sandwich
Přímo z továrny v Sallanches v údolí Mont Blanc je tato nová technologie podpořena zesílenými rameny, které poskytují tuhost, sílu a torzní kontrolu nad tělem lyže a zároveň uvolňují končetiny. To umožňuje snížit hmotnost špičky a ocasu, což má za následek zvýšení komfortu a obratnosti.
Full Sidewall Díky konstrukci FULL SIDEWALL pomáhají svislé okraje po celé délce od špičky po patku maximalizovat přilnavost, přesnost, rovnováhu a sílu.
Hybrid Core/Poplar BI Topolové jádro, se směrem dřevěných vláken střídavě vertikálním, pro lepší odolnost proti stlačení, a horizontálním pro dynamickou reakci ve flexi. Výkon 100% Made in France!
Tip Rocker
Rocker pouze střední špička. Usnadňuje ploché otáčení a zároveň kombinuje měkkost a toleranci v zatáčkách. Rocker je umírněn tak, že jakmile je lyže na hraně, lyže pracuje v oblouku po celé délce kontaktu hran.

 

 

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.