DYNASTAR Speed 7 + vázání Xpress2 11 18/19

Doporučujeme

Značka: DYNASTAR

Lyže SPEED ZONE 7 určené pro středně pokročilé lyžaře preferující upravené svahy, tyto lyže propojují energii a přesnost s jedinečnou úrovní kontroly a jsou tak zárukou plynulých carvingových oblouků…

Celý popis
Zvolte variantu
Délka / rádius
Skladem
10 990 Kč
5 495 Kč

Popis produktu

Lyže SPEED ZONE 7 určené pro středně pokročilé lyžaře preferující upravené svahy, tyto lyže propojují energii a přesnost s jedinečnou úrovní kontroly a jsou tak zárukou plynulých carvingových oblouků na upravených svazích.Naše konstrukce Powerdrive Inside zajišťuje vyváženou, přirozenou flexi, držení na hraně a přesnost při sjezdu. Technologie špičky Early Rise usnadňuje vstup do oblouku a zaručuje hravé a energické oblouky.

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení: 120 - 73 - 104 při 167 cm
Materiál:  Active Air Core, Array
TECHNOLOGIE
Full Sidewall Konstrukce FULL SIDEWALL spočívá ve využití vertikálních bočnic po celé délce lyže. Mezi výhody této konstrukce patří především optimalizované držení na hraně, přesnost, rovnováha a energie.
Active Air Core Jádro o hmotnosti 370g má nižší hustotu díky polyuretanu, který také pomáhá snižovat hmotnost (-70g / jádro). Polyuretan bývá využíván samostatně nebo v kombinaci s dřevem nebo jinými materiály, které umožňují redukci celkové hmotnosti a vylepšení výkonnosti jádra.

 

 

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.