DYNASTAR Menace Team + vázání Xpress JR 7 20/21

Značka: DYNASTAR

Junior all-mountain lyže MENACE TEAM byly navrženy tak, aby činily lyžování snazší a zábavnější a pokroky se tak dostavily dříve. Speciálně navržený juniorský rocker profil umožňuje juniorům…

Celý popis
Zvolte variantu
Délka / rádius
Skladem
4 590 Kč
3 210 Kč

Popis produktu

Junior all-mountain lyže MENACE TEAM byly navrženy tak, aby činily lyžování snazší a zábavnější a pokroky se tak dostavily dříve. Speciálně navržený juniorský rocker profil umožňuje juniorům využívat měnící se terén v jejich prospěch a činí výuku lyžování intuitivnější a rychlejší.

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení: 107 - 76 - 99 při 140 cm
Materiál:  Active Air Core, Tip Rocker, Cap Construction
Výztuha:  -
TECHNOLOGIE
Cap Construction Místo, abychom zbytečně přidávali další materiál k bočnicím, použili jsme vrchní vrstvu, která nyní obaluje jádro od hrany k hraně. Konstrukce CAP je velmi lehká, odolná vůči odštípnutí a činí lyže mnohem svižnější.
Tip Rocker Tradiční průhyb, který je použit na převládající části lyže, byl zkombinován s mírným rockerem na špičce. Průhyb poskytuje více energie, zajišťuje absorpci nárazů a držení na hraně. Rocker na špičce usnadňuje zatáčení na plochých lyžích, poskytuje sebevědomé držení na hraně, zajišťuje rychlý vstup do oblouku a instinktivní carvingové oblouky.
Active Air Core Technologie Active Core používá mnohobuněčné jádro vysoké hustoty, které dodává lyžím pevnost a zaručuje lepší odolnost. Tento materiál je jedinečný díky své schopnosti absorpce nárazů a tím pádem i většímu komfortu při jízdě na tvrdém sněhu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.